sobota, 14 marca 2015

ATP Indian Wells

Harrison R. - Nishikori K.
Powyżej 20 gemów ::: 2,00 ::: Pinnacle ::: 2/10

H2H 0:1 z przed kilku tygodni, gdzie poległ w Memphis po 3 setach. Na podobny wynik liczę też i dzisiaj. Harrison z roku na rok jest coraz starszy i coraz bardziej doświadczony, a ma dopiero 22 lata. Od kilku sezonów gra w Indian Wells dość dobrze, a przynajmniej bardzo ambitnie. W Ameryce Północnej wyniki z ostatnich turniejów na hardzie jak na niego dość solidne. Powtórzę to jeszcze raz, ale Amerykanie na swojej ziemi grają znacznie lepiej niż na pozostałych kontynentach. W pierwszym meczu obronił dwie piłki meczowe z Mardym Fishem który zagrał kapitalne spotkanie. Ten mecz na pewno mocno podbudował mentalnie Ryana.
Kei jak gra każdy fan tenisa dobrze wie, to nie jest typ zawodnika który w swoich meczach piłuje wynik do jak najmniejszej ilości gemów. Gra niezwykle cierpliwie i niczym lis pola karnego, wyskakuje w najmniej oczekiwanym momencie szukając BP. W tym sezonie ostatnio dość często tracił sety i na to też liczę dzisiaj. Wynik który brałbym w ciemno to 1:2.

Wynik: 4:6 4:6