ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

środa, 18 marca 2015

ATP Indian Wells

Lopez F. - Nishikori K.
Powyżej 22 gemy ::: 1,70 ::: Pinnacle ::: 2/10

H2H 2:3 z lat 2011-2014. Ostatnie dwa mecze wygrał Kei, ale jedno zwycięstwo było w Madrycie rok temu gdzie o mały włos, a w samym finale Japończyk by pokonał Rafaela Nadala na mączce w Hiszpanii, a jeszcze wcześniej w Tokio 2013 czyli grał u siebie przed własną publiką gdzie co roku gra świetnie.
Walka o ćwierćfinał turnieju więc liczę tutaj na zacięty meczy, rankingowa 12 przeciwko 5. Na dłuższym dystansie większe szanse daje Nishikoriemu z powodu większej odporności na upały (patrz US Open 2014), ale wcale też nie skreślałbym w tym meczu Lopeza który nie raz potrafi sprawdzić nie lada sensację. Ostatnio obaj zawodnicy często tracą sety w swoich meczach i nie potrafią utrzymać równej formy cały mecz, dlatego gram na over gemowy.

Wynik: 6:4 7:6(2)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz