Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

środa, 1 kwietnia 2015

ATP Miami 2015

Berdych T. - Monaco J.
Powyżej 19 gemów ::: 1,58 ::: Pinnacle ::: 3/10

H2H 7:0 z lat 2004-2012. Juan Monaco nie raz urwał już seta Berdychowi, a ja dzisiaj typuję po najmniejszej linii oporu, liczę na zacięte spotkanie. Argentyńczyk od turnieju w Rio gra na świetnym poziomie, wtedy zatrzymał go zwycięzca turnieju Ferrer, później w Buenos Aires w finale Rafael Nadal. W Indian Wells w życiowej formie Kokkinakis z którym przegrał mecz na styku, trzeci set (5)6:7. W Miami zaliczył 4 zwycięstwa, w tym 2:0 nad Verdasco, GGL i Gulbisem. To musi budzić podziw.
Berdych to jeden z najbardziej solidnych zawodników, który gra od kilku lat niezwykle równo, ale przeciwko ścisłej czołówce wychodzą jego złe strony. W Indian Wells zaliczył 2 pewne zwycięstwa, później stracił set z Lukasem Rosolem, a z Federerem ugrał zaledwie 4 gemy. W Miami w drugiej rundzie pomęczył się z młodym Południowym Koreańczykiem Chungiem gdzie w drugim secie musiał odrabiać przełamanie. W kolejnej rundzie obronił 4 piłki meczowe przeciwko Tomicowi, a warto dodać, że Berdych w drugim secie był już dwukrotnie przełamany. Monfils skreczował w drugim secie, ale Francuz w tym sezonie gra dość średnio jak na niego.
Monaco jest w świetnej formie o czym świadczą jego wyniki, ale również w tym meczu nie skreślam Berdycha. Nie wiem czy nie lepszym pomysłem byłoby granie +1,5 seta po zdecydowanie wyższym kursie.

Wynik: 6:3 6:4