ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

piątek, 17 kwietnia 2015

ATP Monte-Carlo 2015

Kto wygra ATP Monte-Carlo 2015?
Djokovic N. ::: 1,90 ::: Pinnacle ::: 2/10

Jak Serb wygra w tym roku wszystkie szlemy i Mastersy to wcale nie będę zdziwiony, choć wiadomo, że wysoka forma nigdy nie trwa wiecznie, ale w tym sezonie to on jest poza konkurencją (na razie) coś jak Serena Williams w WTA. Nie bardzo ma kto mu zagrozić. W jego części tabelki jest Cilic, ale on dopiero co wrócił do gry, a po drugie H2H 11:0. Nadal w kiepskiej formie i Djoko go wciągnie o ile dojdzie do takiego meczu. Ferrer na mączce może być groźny bo to niezwykle ambitny zawodnik, ale na Novaka to wraz za mało. Serb gra o wiele bardziej urozmaicony tenis niż Hiszpan, zresztą sam fakt, że wygrał z nim ostatnich 8 pojedynków mówi nam dużo.
Po drugiej stronie tabeli Berdych - czyli wieczny przegrany w meczach z czołówką, Raonic - mączka umniejsza jego atuty siłowe, Dimitrov - jeszcze nie raz będzie musiał wytrzeć mleko z pod nosa, Monfils - może być niezwykle groźny, ale to wraz za mało na Serba przynajmniej moim zdaniem.

Wynik: Djokovic N.

1 komentarz: