ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

sobota, 18 kwietnia 2015

ATP Monte-Carlo 2015

Berdych T. - Monfils G.
Berdych T. ::: 1,88 ::: Pinnacle ::: 2/10

H2H 5:1 z lat 2008-2015 i tylko raz wygrał Monfils, ale było to w 2013 roku na mączce podczas turnieju French Open. Padło wtedy aż 5 setów, a ostatni zakończył się wynikiem 7:5 dla Francuza. Nie będę ukrywał faktu, że jest to trochę dość ryzykowny typ, ale Czech w 2015 roku prezentuje się w miarę równo, zresztą tak jak od dobrych kilku lat. Monfils gra tu świetnie, pokonał Federera, a dzisiaj Dimitrova który zawiódł totalnie, ale przeciwko Berdychowi będzie mu znacznie trudniej, bo Tomas zagrywa dość płaską piłkę co ewidentnie nie sprzyja dobrej grze Gaela. Tak naprawdę to Czecha zatrzymują w tym sezonie tylko najlepsi zawodnicy jak Djokovic, Murray, Federer, Ferrer czy Wawrinka. Liczę na fajny zacięty mecz i niewykluczone, że nawet i 3 setowy.

Wynik: 6:1 6:4

2 komentarze: