ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

środa, 15 kwietnia 2015

ATP Monte-Carlo 2015

Wawrinka S. - Dimitrov G.
Wawrinka S. ::: 1,54 ::: Pinnacle ::: 2/10 

H2H 2:1 z lat 2011-2014, raz tylko Bułgar wygrał na trawie, a to chyba jedna z najmniej ulubionych nawierzchni Stana. Wawrinka o czym już nie raz pisałem, skupia się w ciągu roku na dosłownie kilku turniejach (np. Chennai, Australian Open itd.) gdzie gra genialnie. Rok temu wygrał ten turniej pokonując w samym finale Federera. W pierwszym meczu zaprezentował się ze świetnej strony oddając tylko 5 gemów Juanowi Monaco, mają około 14 BP.
Bułgar nazywany młodym Federerem w 2015 roku gra dość średnio, ale często odpadał z turniejów grając przeciwko zawodnikom w super formie. Tutaj w Monaco jak na razie zaliczył dwa pewne zwycięstwa nad Fogninim i Verdasco, ale Ci zawodnicy grają często w kratkę (raz super, raz beznadziejnie), pomimo to rzeba oddać honor Dimitrovowi bo zagrał niezłe dwa spotkania. Mecz może być zacięty i zapewne obaj będą się długo obijać jednoręcznym backhandem, ale Wawrinka jest bardziej doświadczony i ja mu tym razem zaufam.

Wynik: 1:6 2:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz