Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

sobota, 2 maja 2015

ATP Estoril, ATP Istambuł

ATP Estoril:

Kyrgios N. - Carreno-Busta P.
Carreno-Busta P. +1,5 seta ::: 1,70 ::: Pinnacle ::: 2/10

Dwóch największych farciarzy turnieju w drodze do półfinału. Kyrgios i Hiszpan mieli po drodze samych tenisowych ogórków, może i nazwiska Muller czy Haase robią wrażenie, ale ten pierwszy z mączką ma tyle wspólnego co ja z hokejem, natomiast drugi gra w 2015 roku beznadziejnie na co ja się nabrałem podczas tego turnieju w meczu z Nickiem.
Kilka dni temu Australijczyk (27 kwietnia) skończył 20 lat, Carreno-Busta jest tylko o 3 lata starszy, ale mączka to jest chleb powszedni i na niej odnajduje się najlepiej. Moim zdaniem zobaczymy ciekawe spotkanie i powinien wyjść z niego zwycięstwo Hiszpan, ale wątpię. Co by nie mówić, ktoś z tej dwójki moim zdaniem nie wygra turnieju.

Wynik: 5:7 7:6(2) 6:3

Gasquet R. - Garcia-Lopez G.
Garcia-Lopez G. +1,5 seta ::: 1,69 ::: Pinnacle ::: 2/10

H2H 3:0 z lat 2005-2011 i można powiedzieć, że to była "masakracja" na mączce GGL, ale teraz sytuacja jest zupełnie inna. Moim zdaniem Hiszpan wcale nie jest bez szans w tym meczu, w 2015 roku o czym już piszę po stokroć jest w świetnej formie. Wygrał turniej w Zagrzebiu, Bukareszcie i teraz ma duże szanse na Estoril. To jest taki mały finał turnieju, bo po drugiej stronie drabinki tenisowy 1-2 poziom niżej.
GGL od jakiegoś czasu gra świetnie i tyle wystarczy napisać, za to Gasquet wrócił po długiej przerwie, bo nie grał od czasu Indian Wells, ale zaliczył 3 udane zwycięstwa. Matosevic to jest w 2015 roku porażka, a na mączce x2, Kenny De Schepper gra w większości na hali, a cegła to jedna z najmniej ulubionych nawierzchni dla Francuza i ostatni mecz wygrany z Almagro. Nicolas przegrał ten mecz w głowie, w najważniejszych momentach tracił swoje podanie, przychodził kryzys, mocno się denerwował, krzyczał na siebie, a to jak dobrze wiemy w koncentracji nie pomaga, tak oto przegrał mecz. W drugim secie wypuścił w kluczowym momencie przełamanie serwując już po seta. GGL taki nie jest, to facet w jajami jak arbuz.

Wynik: 3:6 6:2 7:6(1)

ATP Istambuł:

Cuevas P. - Dimitrov G.
Dimitrov G. ::: 1,49 ::: Pinnacle ::: 2/10

Nie wiem czy to dobry pomysł z tym typem, ale jednak postaram się zaryzykować. Wydaje mi się, że cały turniej jest stworzony pod to, aby w finale spotkał się Federer z młodym Dimitrovem nazywany przez niektórych drugim Rogerem.
Bułgar w tym sezonie rozczarowuje po całości, nikogo dobrego nie pokonał, wygrywa jak na razie to co ma wygrać, ale nadal coś tam potrafi grać. Wczoraj z Dodgiem Ivanem łamali się jak zapałki, a dzisiaj na jego drodze stanie solidny Cuevas który nie oszukujmy się, nie gra jakoś wybitnie. Tak rzekłbym nawet, że podobny poziom reprezentuje co i Bułgar. Pokonał wczoraj Bellucciego, ale on gra w 2015 bardzo słabo, Bułgar to półka wyżej. Nie zdziwią mnie 3 sety w tym meczu, ale jak już wyżej pisałem, liczę na finał Szwajcara i Bułgara.

Wynik: 6:2 6:4