ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

czwartek, 7 maja 2015

ATP Madryt 2015

Tsonga J-W. - Berdych T.
Berdych T. -2.5 gema ::: 1,54 ::: Pinnacle ::: 2/10 

H2H 2:6 z lat 2004-2014 czyli znają się jak psy (na szczęście do siebie nie strzelali). Ich mecze były wyłącznie rozgrywane na hardzie i często urywali sobie sety, ale jak widzimy to raczej Berdych "masakrował" Tsongę, a nie na odwrót. Być może przez fakt, że gra płaską piłką z którą Francuz sobie nie radzi.
Sytuacja z formą wygląda tak, że Berdych to solidność przede wszystkim, zatrzymuje go jedynie ścisła czołówka w tym sezonie, której co by nie mówić, ale stawia opór (np. urwany set Djokovicowi w finale Monte-Carlo). Ogólnie Czech prezentuje się świetnie, nie grał nic od turnieju w Monako, dlatego jestem w stanie stwierdzić, że budował formę pod Madryt i pewnie Rzym. W pierwszym meczu zagrał kapitalnie przeciwko świetnie grającemu Gasquetowi. 10 asów, 0 podwójnych błędów, 75% i 80% po I i II podaniu musi na pewno budzić podziw.
Tsonga za to na przeciwnym biegunie, choć jego forma rośnie powoli to nadal mnie nie przekonuje swoją grą. Niedawno wrócił po długiej przerwie od tenisa i tak naprawdę nie pokonał jeszcze nikogo dobrego, a wygrał jedynie z samymi ogórkami. Tutaj co prawda pokonał Rosola i Jacka Socka, ale ni jak Ci zawodnicy mają się poziomem do Berdycha. Liczę, że Tomasz ogarnie ten mecz bez większych problemów.

Wynik: 5:7 2:6

1 komentarz:

  1. Dobra seria trwa, oby jak najdłużej, pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń