ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

czwartek, 28 maja 2015

Roland-Garros 2015

Goffin D. - Giraldo S.
Giraldo S. +2,5 seta ::: 1,56 ::: Pinnacle ::: 2/10

Nie wiem skąd taki niski kurs na reprezentanta Belgii, przecież on od zawsze nigdy nie był jakimś wirtuozem na kortach ziemnych. Rok temu miał bilans w głównym tourze 5:3 (wygrał turniej ATP, ale jedna jaskółka wiosny nie czyni), dwa lata temu 2:6, a w tym roku 6:4 co już wygląda całkiem nieźle, ale nie zapominajmy, że ten zawodnik często traci sety i raczej nie jest stabilny psychicznie. Jego żywioł to zdecydowanie gra na hali.
Santiago Giraldo to Kolumbijczyk, pierwsze skojarzenia to nawierzchnia ziemna, rok temu bilans 18:11 czyli całkiem nieźle, w tym roku 8:7 - przeplata formą z turnieju na turniej. Ostatnio w Genevie zaliczył półfinał gdzie poległ dopiero ze zwycięzcą turnieju Belluccim, a tutaj w Paryżu bez straty seta wyeliminował Amerykanina Donalda Younga. Myślę, że tego jednego seta jest w stanie spokojnie ugrać.

Wynik: 6:3 4:6 7:5 6:2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz