ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

wtorek, 30 czerwca 2015

Wimbledon 2015

Haase R. - Falla A.
Haase R. ::: 2,22 ::: Pinnacle ::: 2/10

Powiem Wam tyle, że jest to mecz który najdłużej analizowałem na dzisiaj. Pierwsza myśl to był typ na Fallę, ale po dłuższym zastanowieniu coś mi tu jednak nie grało i zdecydowałem się pograć na Robina Haase. H2H 0:1 z 2014 roku podczas turnieju w Halle na trawie... hmm ktoś pomyśli, że spadłem z bambusa i gram przeciwko, ale rok temu Falla w Niemczech był w GENIALNEJ formie, doszedł tam niespodziewanie do samego finału i grał bardzo zacięty mecz z samym Rogerem Federerem, padły dwa tie-breaki. Teraz sytuacja jest z deka inna. Co prawda Alejandro grał ostatnio bardzo dużo na trawie to jednak tak szczerze nie pokonał nikogo znaczącego. Przecież on odpadł w Halle z naszym Jurkiem Janowiczem który właśnie żegna się z Londynem już w pierwszej rundzie! Haase moim zdaniem ma często problemy z psychiką, ale jest to bardzo techniczny zawodnik, potrafi grać kombinacyjnie, slajsuje, a to na trawie się przydaje. Już w Holandii przed własną publicznością pokazał się ze świetnej strony grając genialny półfinał 3 setowy z Mahutem, który jako jedyny urwał mu set. Haasa w poprzednich latach w Wimbledonie zatrzymywali naprawdę solidni zawodnicy ze ścisłego topu. Stawka delikatnie niższa.

Wynik: 6:2 3:6 6:2 6:4

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz