ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

sobota, 25 lipca 2015

ATP Bastad 2015

Zverev A. - Robredo T.
Paire B. - Cuevas P.
Robredo T. & Cuevas P. ::: 2,03 ::: Pinnacle ::: 2/10 

Jeżeli dojdzie do finału Cuevas vs. Robredo będzie to prawdopodobnie genialny mecz, przynajmniej na papierze. Obaj nie są za wysocy, ale niezwykle doświadczeni, do tego obaj grają jednoręcznym backhadem i świetnie czują się na mączce. Zverev to jeszcze młokos, pokonał Bellucciego za co trzeba oddać mu szacunek, ale nie zapominajmy o tym, że ten sam Thomaz B. gra w kratkę. Przed Wimbledonem może i był mocny, ale co będzie grał teraz? Kto tam wie, może znowu wróci na swój słaby poziom jaki prezentuje większą cześć sezonu. Co by nie mówić to Robredo powinien wygrać doświadczeniem. Paire to tenisowy czajnik, nie ma regularności w swojej grze. Oczywiście potrafi być groźny, co nie raz udowodnił, ale czy można mu zaufać jakiekolwiek pieniądze? Szczerze wątpię. Pokonanie Istomina jeszcze o niczym nie świadczy bo on na mączce nigdy nie był jakiś wybitny. Za to Cuevas od tamtego roku, dokładnie od tej części sezonu wrócił na bardzo wysoki poziom w szczególności na nawierzchni ziemnej.

Wynik I: 3:6 4:6
Wynik II: 6:4 6:3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz