ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

piątek, 24 lipca 2015

ATP Bastad & ATP Umag

ATP Bastad:

Mathieu P. - Robredo T.
Robredo T. ::: 1,60 ::: Pinnacle ::: 3/10

H2H 2:4 z lat 2002-2006 czyli bardzo dawno. O Francuzie pisałem już wczoraj tak samo jak i Hiszpanie. Myślę, że nie ma sensu powtarzać tego samego. Mathieu w genialnej formie, widać, że trafił w Szwecji na swój tydzień w ciągu całego roku. To zaowocowało jak na razie 5 zwycięstwami. Jednak tylko zwycięstwo nad Chardym budzi we mnie podziw, to tutaj też mam wątpliwości bo Jeremy gra bardzo często w kratkę i odpala z formą na 3-5 turniejach w sezonie.
Robredo to jednak klasa sama w sobie na nawierzchni ziemnej. Niezwykle doświadczony zawodnik ze świetnym jednoręcznym backhandem. Po kilku wtopach na dużych turniejach, teraz czas na mały europejski maraton na nawierzchni ziemnej. To jest czas dla zawodników typu Robredo czy Fognini.

Wynik: 3:6 3:6

ATP Umag:

Fognini F. - Sousa J.
Fognini F. ::: 1,66 ::: Pinnacle ::: 3/10

H2H 1:0 z 2014 roku podczas turnieju Masters w Madrycie. Padły wtedy 3 sety i może tym razem będzie tak samo, ale zwycięsko z tego meczu powinien wyjść Włoch. O Fabio można pisać wszystko, gorąca głowa, impulsywny charakter, ma po prostu swoje humorki jak przystało na prawdziwego Włocha. To jednak ten okres czasu po Wimbledonie wydaje się być najlepszym dla niego. Bodajże 2 lata temu zaliczył 3 finały ATP pod rząd z czego dwa wygrał. Tutaj w Umag już dwa pewne zwycięstwa i to nie nad byle kim. Vesley i Dzumhur nie dali rady.
Sousa to potrafi odpalić z formą na 1-2 turnieje w sezonie i to by było na tyle. Jak dla mnie to jest taki typowy przeciętniak, coś ala Denis Istomin. Jest tam w rankingu gdzie jest, ale bez jakiś większych sukcesów. Pokonał Seppiego, ale on rozegrał tylko 3 mecze na mączce w tym roku i wszystkie przegrał. Po dobrym początku sezonu na hardach Andreas gra teraz kichę i kompletnie ten wynik 6:2 6:2 do mnie nie przemawia. Jak Fognini zagra to co najlepiej potrafi to powinien ten mecz spokojnie wygrać.

Wynik: 2:6 6:3 (6)6:7

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz