ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

poniedziałek, 27 lipca 2015

ATP Hamburg, ATP Gstaad, ATP Atlanta

ATP Hamburg: 

Almagro N. - Ramos A.
Almagro N. ::: 1,66 ::: Pinnacle ::: 2/3

H2H 4:0 z lat 2011-2015. Dwóch Hiszpanów więc powinno być na korcie gorąco, zresztą ich wcześniejsze spotkania były niekiedy bardzo zacięte. Almagro już raz pokonał w tym roku Ramosa w Buenos Aires na początku sezonu. Nicolas w Bastad pokonał Verdasco po 3 setach, był to bardzo zacięty mecz, ale później uległ niespodziewanie Denisowi Istominowi. To jednak na tą porażkę przymykam oko bo mam własne zdanie wyrobione odnośnie tego wyniku.
Ramos ostatnio jest w formie, wygrał Challenger we Włoszech, ale w Bastad uległ finaliście Robredo w drugim meczu turnieju. To jest taki zawodnik który nie utrzymuje dość długo dobrej formy i teraz liczę na spadek dobrej gry z jego strony. Myślę, że po tym meczu H2H będzie wynosiło 5:0 dla Almagro, a sprawiedliwości stanie się zadość.

Wynik: 4:6 (3)6:7

ATP Gstaad: 

Hemery C. - Lajovic D.
Hemery C. +1,5 seta ::: 1,56 ::: Pinnacle ::: 2/3

Hemery to zawodnik z 1995 roku. Niezwykle ambitny, pogrywa co prawda jeszcze dość często w Challengerach, ale w tym sezonie powoli do głosu w ATP dochodzi nowe pokolenie. W turniejach niższej rangi radził sobie dość dobrze, a to jakiś półfinał czy ćwierćfinał turnieju więc nie jest tak źle. Tutaj zaliczył już w kwalifikacjach 3 zwycięstwa co budzi podziw.
Lajovic zwykły tenisowy średniak, w 2015 roku kompletnie bez jakiś oszałamiających wyników. Taki zawodnik o którym mówi wszystko jego ranking. Ostatnio w Umag przy stanie 6:1 3:1 poddał mecz przeciwko Thiemowi który wygrał swój drugi turniej w tym roku, więc jego sprawność nie jest do końca w 100% zdrowa. Liczę na zaangażowanie o 5 lat młodszego od Lajovica Francuza.

Wynik: 5:7 2:6

ATP Atlanta: 

Muller G. - Young D.
Muller G. ::: 1,68 ::: Pinnacle ::: 2/3

Nie od dziś wiadomo, że Amerykanie u siebie grają znacznie lepiej niż na pozostałych kontynentach to jednak Donald Young kompletnie mnie nie przekonuje. Miał być wielkim Amerykańskim talentem, a jest jedno wielkie rozczarowanie. Pamiętam go bardziej z porażek i bodajże sezon bądź dwa temu, zasłynął z magicznej serii 13 porażek pod rząd. Zawodnik który opadli w ciągu całego roku na 1-3 turniejach, a w pozostałych zbiera manto.
Muller w tym sezonie, przede wszystkim na początku sezonu grał świetny tenis. Turnieje na mączce z wiadomych powodów odpuszcza, bo jest to raczej drewniany zawodnik który nie wytrzymuje długich wymian. Luksemburczyk lubi szybko kończyć akcje i w ataku jest niezwykle groźny, oraz na serwisie. Ostatnio na trawie półfinał w Hertogenbosch, ćwierćfinał w Queen's Club i porażka dopiero z Murrayem. A na Wimbledonie morderczych 5 setów z Tsongą. Widać, że forma z początku sezonu trzyma się i w drugiej części sezonu.

Wynik: 6:2 6:1

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz