ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

niedziela, 2 sierpnia 2015

ATP Atlanta 2015

Isner J. - Baghdatis M.
Baghdatis M. +3 gemy ::: 1,67 ::: Pinnacle ::: 2/3

H2H 5:0 z lat 2009-2013. Ich mecze były dość zacięte zresztą jak większość Isnera z tie-breakami, ale zwycięstwo przechylał zawsze na swoją korzyść "Big John". Niby Atlanta i wielki sentyment Amerykanina do tego miejsca to jednak dzisiaj spotka się z prawdziwym przeciwnikiem, który według statystyk był, lub nawet i jest jednym z lepiej returnujących zawodników.
Tak szczerze to wydaje mi się, że John od jakiegoś czasu nie jest w dobrej formie. Przeciwników w drodze do finału też nie miał za specjalnych bo stary Stepanek, challengerowiec Berankis i Kudla z którym stracił set to żadni wielcy mocarze tenisa.
"Bagieta" ma już swoje lata i wierzę w to, że zrobi on dosłownie wszystko aby wygrać ten turniej w wieku 30 lat. Groth, Pospisil, Muller to wszyscy zawodnicy którzy świetnie serwują, a on ich ograł. W półfinałowym meczu z Luksemburczykiem w tie-breaku nie stracił nawet swojego podania. Zabezpieczam się dodatkowo dodatnim handicapem w przypadku jakby padły 2 tie-breaki bądź wynik 7:6 6:4.

Wynik: 6:3 6:3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz