ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

wtorek, 18 sierpnia 2015

ATP Cincinnati 2015

Kyrgios N. - Gasquet R.
Gasquet R. -1,5 gema ::: 1,78 ::: Pinnacle ::: 2/3 

 H2H 1:3 z lat 2014-2015. Powoli z tych ich meczów robi się mały tenisowy klasyk. Spotkanie z wieloma podtekstami, ja już nie raz pisałem, że gdyby Gasquet rok temu na Wimbledonie wykorzystał choć jedną z 9 piłek meczowych to kto wie jakby potoczyła się dalej kariera Kyrgiosa. W pozostałych meczach Francuz totalnie zdominował doświadczeniem młodego nieokrzesanego Australijczyka. Gram handicap azjatycki z tego powodu iż Richard wycofał się z turnieju w Kanadzie, może ma jakiś drobny uraz i w przypadku kreczu dostanę zwrot o ile podda spotkanie. Nick jak wiemy narobił w okół siebie ostatnio dużo negatywnego szumu, to może odbić się delikatnie na jego formie, już w meczu z Isnerem praktycznie sam się połamał i przegrał mecz w dwóch setach bez tie-breaka. Najciekawsza informacją jest fakt, że w następnej rundzie czeka Kokkinakis... Tak to ten który pukał aktualną "nastkę" Wawrinki, człowieka który porzucił żonę z dzieckiem dla młodszej.

Wynik: 2:6 1:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz