ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

czwartek, 20 sierpnia 2015

ATP Cincinnati 2015

Robredo T. - Berdych T.
Robredo T. +1,5 seta ::: 1,99 ::: Pinnacle ::: 2/3
Robredo T. ::: 3,84 ::: Pinnacle ::: 1/3


H2H 4:5 z lat 2004-2013. A to nam już mówi jedno, ich mecze są zacięte i wyrównane, bilans bezpośrednich meczów wyraźnie mówi, że kurs 3,84 to value. Po drugie Robredo ma szanse tutaj nawet na półfinał turnieju, rok temu był tutaj w ćwierćfinale pokonując po drodze Djokovica - to musi budzić podziw. Już na Mastersie w Kanadzie zagrał dość wyrównany mecz ze zwycięzcą całego turnieju Murrayem.
Berdych? Naprawdę bardzo słabo ostatnio wygląda, od czasu Wimbledonu gdzie szybko odpadł, wziął udział tylko na Mastersie w Kanadzie gdzie szybko pożegnał się z turniejem, bo odpadł już w pierwszym meczu z Donaldem Youngiem. Ożenił się i to pewnie go wybiło z formy, albo nie ma już takiej motywacji jak na początku roku - typowa "bessa" u sportowca, kryzys formy. Pokonał Bellucciego w dwóch setach, ale warto dodać, że Brazylijczyk na hardzie to żaden poważny przeciwnik. Szykuje się zacięty mecz, liczę na Robredo po takim kursie warto spróbować.

Wynik: 0:6 1:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz