ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

sobota, 15 sierpnia 2015

ATP Montreal 2015

Nishikori K. - Murray A.
Murray A. ::: 1,73 ::: Pinnacle ::: 2/3

H2H 1:4 z lat 2011-2015 i tylko raz wygrał Japończyk, dokładnie rok temu podczas turnieju WTF, gdzie Szkot był naprawdę w dość kiepskiej formie - na tym turnieju pokonał jeszcze Raonica i wygrał z Federerem... jednego gema! Grali ze sobą w Madrycie i żadnych szans nie dał mu Andy.
Pamiętacie ile razy to Nishikori zawodził? Chyba najwięcej z pośród wszystkich zawodników na których ludzie stawiali pieniądze. Rok temu podczas finału US Open był wręcz bezsilny w meczu z Cilicem i ciężko oglądało się ten mecz. Jak już wyżej wspomniałem w Madrycie z Murrayem tak samo, a rok temu był o włos od pokonania Nadala gdyby nie kontuzja. Później przyszedł French Open i jego żenujący mecz, co prawda 5 setowy, ale zaczął od stanu 0:2 w setach z Tsongą. Ogólnie to co by nie mówić Kei jest w świetnej formie, ale nie miał on na swojej drodze tak klasowego zawodnika jakim jest bez wątpienia Murray i kto wie czy nie wygra tutaj całego turnieju Andy. Jeżeli mi dają 1,73 na Szkota poza Djokovicem i Federerem to ja w to wchodzę z uśmiechem na twarzy. 

Wynik: 3:6 0:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz