sobota, 26 września 2015

ATP Metz 2015

Kohlschreiber P. - Tsonga J-W.
Kohlschreiber P. +1,5 seta ::: 1,77 ::: Pinnacle ::: 1/3

H2H 0:7 z lat 2007-2014. Aż dziw bierze, że Niemiec ani razu nie wygrał z Francuzem. Jednak sporo ich spotkań było zaciętych, z tie-brekami. Już raz w 2007 roku spotkali się podczas tego turnieju w Metz i po 3 setach górą był Tsonga, który zaliczył tutaj 3 finały z czego aż dwa wygrał. Jednak co by nie mówić o nim dla mnie w 2015 roku prezentuje się dość średnio jak na niego, jedyny pozytywny wynik to ten półfinał French Open.
"Kolba" to taki zawodnik kręcący się od lat w okolicach 10-30 miejsca w rankingu. W tym roku wygrał kolejny tytuł ATP w Kitzbuhel, momentami potrafi zagrać naprawdę fajny mecz. Jo już w tym turnieju stracił dwa sety, "Filip" za to miał jeden dzień odpoczynku po wycofaniu się z turnieju Wawrinki. Na seta stać go jak najbardziej.

Wynik: 3:6 4:6