Strony


środa, 2 września 2015

US Open 2015

Raonic M. - Verdasco F.
Verdasco F. ::: 2,94 ::: Pinnacle ::: 1/3


H2H 3:3 z lat 2011-2013, ale Verdasco wygrał wszystkie mecze na mączce. Ich pozostałe mecze na hardzie były dość zacięte, Fernando w większości urwał set, lub były w meczach tie-breaki. Raonic w tym sezonie słabo z wynikami, mnóstwo problemów zdrowotnych. Verdasco gra tak jak zawsze czyli forma chwiejna, traci set, ale zawsze jest to niezwykle groźny zawodnik. Leworęczny, a w pierwszej rundzie pokonał po 5 setach 37 letniego Tommiego Haasa. Seta może spokojnie wygrać jak i nie cały mecz.
Najważniejszą informacją jest fakt, że Raonic nie ukończył treningu ponieważ znowu nabawił się kontuzji. W pierwszym meczu niby wygrał 3:0, ale Tim Smyczek z polskimi korzeniami w tym sezonie gra niezwykle słabo oprócz tej pamiętnej 5 setówki z Nadalem podczas Australian Open. Grajcie tam gdzie krecz = wygrana.

Wynik: 6:2 6:4 (5)6:7 7:6(1)

2 komentarze:

  1. miał przewagę w tym 4secie, a ten TB zupełnie wyjęty z kontekstu, ale i tak super forma na pakiecie US Open :)

    OdpowiedzUsuń
  2. To prawda, forma wyśmienita. Dopiero nie weszły 2 kupony, jeden AKO Gulbis + Tiafoe wygra set i właśnie ten mecz. Odnośnie tego meczu to Verdasco miał szanse na przełamanie i nawet 5 set.

    Najbardziej żałuje, że to tak naprawdę nie był mój typ. Ja zagrałem tylko na seta w AKO (jak dobrze wiecie kto kupił pakiet) i tyle. Rano przeczytałem na pewnym forum analizę i informację o kontuzji, skusiłem się. Niestety sami wiecie jak to się skończyło. Trochę żałuję, bo tak byłaby tylko 1 porażka.

    OdpowiedzUsuń