ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

piątek, 30 października 2015

ATP Basel 2015

Cilic M. - Nadal R.
Nadal R. ::: 1,80 ::: Pinnacle ::: 1/3

H2H 1:2 z lat 2009-2011 czyli dość dawno. Zarówno Cilic jak i Nadal w tym roku grają zupełnie gorzej niż rok temu, chociaż teraz wydawać by się mogło, że forma obu Panów poszła w górę. "Rafa" całkiem nieźle wypadł na azjatyckim tourne, a Cilic niedawno wygrał turniej ATP w Moskwie.
O Hiszpanie mam taką opinię, że jego słaba forma wzięła się z powodu... Igrzysk Olimpijskich w Rio które odbędą się za rok. Jest wiele mitów i półprawd odnośnie dopingu Nadala, transfuzji krwi itd. Zostawmy to jednak na bok. "Rafa" wziął udział w turnieju paszczy lwa (Rogera Federera) czyli Basel, zamiast Valencii. Przypadek? Nie sądzę i widać, że ten wybór na pewno ma wiele podtekstów o których nie wiemy, dlatego uważam, że ambicje Nadala wezmą tutaj szczyty jego możliwości i po prostu wygra ten mecz. Powiem jeszcze, że forma Cilica jest wielką niewiadomą, bo on tak naprawdę nie zagrał ostatnio z nikim z czołówki ATP.

Wynik: 6:4 3:6 3:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz