ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

czwartek, 8 października 2015

ATP Pekin 2015

Goffin D. - Fognini F.
Fognini F. +1,5 seta ::: 1,84 ::: Pinnacle ::: 1/3 

Nie wiem czemu aż tak bardzo w tym meczu faworyzowany jest Goffin, dla mnie to spotkanie jest klasycznym 50% na 50% szans. Gdybym ja miał tutaj wystawiać kursy to wyglądałby prawdopodobnie w okolicach 1,95-1,95. Obaj zawodnicy przeszli tutaj pierwszą rundę, nie grali praktycznie nic od US Open pomijając jedynie rozgrywki Davis Cup w których rozegrali dobre mecze. Fognini na hardzie potrafi grać, jest w tym roku w całkiem dobrej formie (wygrany szlem w deblu - Australian Open), pokazał się całemu światu w elektryzujących meczach z Rafaelem Nadalem którego pokonał bodajże aż 3 razy. Goffin przeplata lepsze mecze z tymi gorszymi, tak szczerze to jest taki typowy "przeciętniak" grający ładnie dla oka. Brak mu czasami siły uderzenia i stąd jest taki jakby powiedzieć hmm... mocnym średniakiem?

Wynik: 2:6 6:2 2:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz