ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

poniedziałek, 12 października 2015

ATP Szanghaj 2015

Gasquet R. - Muller G.
Gasquet R. ::: 1,51 ::: Pinnacle ::: 2/3 

H2H 6:2 z lat 2003-2015. Richard Gasquet tak naprawdę ten sezon ma całkiem udany, świetny występ na Wimbledonie i zaliczony półfinał turnieju wielkoszlemowego. Martwić może jedynie fakt, że Francuz od czasu zakończenia US Open wziął udział tylko podczas turnieju ATP Tokio gdzie wygrał zaledwie 5 gemów z Bautistą-Agutem który w ostatnich tygodniach wydaje się być w całkiem przyzwoitej formie jak na niego. Jednak nie ma co porównywać "500" do Mastersa 1000, wiadomo co jest ważniejsze dla rankingowej 11.
Muller ten sezon gra dość równo, ale nie może przeskoczyć pewnego poziomu zawodników. Jeżeli wchodzi mu serwis to jeszcze jest groźny, w dłuższych wymianach jest niezwykle drewniany. Zresztą jest to zawodnik ze starej szkoły który lubi szybko kończyć akcje, a nie bawić się w przebijanie piłeczki...

Wynik: 7:6(4) 6:2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz