Strony


niedziela, 15 listopada 2015

ATP World Tour Finals - Londyn 2015

Djokovic N. - Nishikori K.
Powyżej 19 gemów ::: 1,71 ::: Pinnacle ::: 1/3

H2H 4:2 z lat 2010-2015. O Djokovicu moim zdaniem nie ma sensu czegoś więcej pisać bo wystarczy spojrzeć na jego wyniki z tego sezonu i wszystko jasne, facet cyborg.
Nishikori pomimo, że nie ma tak udanego sezonu jak rok temu to jednak jest na 8 miejscu w rankingu. Ostatnio co prawda skreczował w Paryżu podczas meczu z Gasquetem, ale moim zdaniem to poddanie meczu było bardzo wątpliwe, bo miałem przyjemność oglądać ten mecz i tam wcale nie było widać jakiejkolwiek gorszej dyspozycji czy problemów podczas spotkania. Było podajże już podwójne przełamanie i Japończyk zauważył, że w tym meczu nie ma już większych szans. Przegrał 6 raz z rzędu z Richardem.
Kei to taka gorsza wersja Djokovica, bo obaj świetnie grają oburęcznym backhandem po linii, ale różnica klas pomiędzy zawodnikami jest olbrzymia. Co by nie mówić Kei dwa razy pokonał już Djokovica, a w 4 meczach urwał mu seta więc liczę na trochę zacięty mecz. Pierwsze spotkanie turnieju i nic nie wiadomo.

Wynik: 6:1 6:1

Federer R. - Berdych T.
Berdych T. +4 gemy ::: 1,85 ::: Pinnacle ::: 1/3

H2H 14:6 z lat 2004-2015. Berdych w ostatnich tygodniach, a raczej miesięcy był w dość dobrej dyspozycji. Wygrał Shenzhen, Stockholm, w Paryżu rozegrał dwa tie-breaki z Djokovicem. Serwis siedział aż miło się to wszystko oglądało.
Federer to wiadomo klasa sama w sobie i tego zawodnika nie trzeba nikomu przedstawiać, ale Roger czasami po prostu na korcie nie ma swojego dnia. W Paryżu przegrał z Isnerem, w Basel w 3 meczach stracil po secie z takim graczem jak Goffin czy "Kolba". Tomas jest dużo lepszym zawodnikiem i bardziej solidnym, może tutaj napsuć sporo krwi "Ferdkowi". Liczę na zacięty mecz, a kto wie czy nawet nie sensację. 6 zwycięstw nie wzięło się znikąd.

Wynik: 6:4 6:2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz