Strony


środa, 18 listopada 2015

ATP World Tour Finals - Londyn 2015

Wawrinka S. - Ferrer D.
Ferrer D. ::: 2,30 ::: Pinnacle ::: 1/3
Ferrer D. +1,5 seta ::: 1,49 ::: Pinnacle ::: 2/3

H2H 6:7 z lat 2004-2014. Grali ze sobą mnóstwo razy, bilans meczów bezpośrednich jest bardzo zacięty. Wydaje mi się, że to jest klasyczny przykład meczu 50% na 50% szans. Dlatego też z tego powodu gram po prostu na wyższy kurs. Po Ferrerze wiem czego się spodziewać, to jest do tego mecz praktycznie o życie w tym turnieju, o być, albo nie być. Hiszpan w ostatnich tygodniach grał całkiem niezły tenis, jest bardzo zawzięty i ambitny. Przegrał co prawda z Murrayem 2:0, ale scenariusz meczu był podobny do tego z Mastersa w Paryżu. Kilka przełamań, a w David po raz kolejny w II secie był już na prowadzeniu.
Wawrinka to jest zawodnik który musi się rozkręcić podczas turnieju i nigdy nie wiadomo jak zagra w meczu. Ostatnio pokonał Nadala, ale tam miał właśnie ten tak zwany "swój dzień". Na tym turnieju już tak kolorowo nie było i przegrał z "Rafą" bez walki. Czekam na ten mecz z cierpliwością.

Wynik: 7:5 6:2

Murray A. - Nadal R.
Murray A. ::: 1,55 ::: Pinnacle ::: 3/3

H2H 6:15 z lat 2007-2015. Czekam na mecz Murraya z Nadalem podczas Australian Open gdzie obaj by byli w genialnej formie. Teraz sytuacja jest trochę inna bo Nadal jak dobrze wiemy ma jeden z najgorszych sezonów w karierze, ale pomimo to walczy i gra całkiem przyzwoicie lecz nie genialnie. Murray za to jest w tym roku światową 2, świetny sezon, już raz w tym roku pokonał Nadala w stolicy Hiszpanii. Zmasakrował "Rafę" oddając mu tylko 5 gemów. Teraz gramy w Londynie gdzie hala premiuje zdecydowanie Szkota. Kursy na początku tego meczu były nawet po 1,70-1,80 więc kto zagrał wcześniej ten może się cieszyć. Ja się wcale nie dziwię, że Murray jest tutaj zdecydowanym faworytem i poleciały kursy tak ostro w dół. 5 zwycięstw Andiego na hardzie nie wzięło się znikąd. Bilans ze wcześniejszych lat jest w tym przypadku kompletnie złudny przynajmniej w mojej opinii.

Wynik: 4:6 1:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz