Strony


sobota, 19 grudnia 2015

Premier League 2015/2016

Arsenal - Manchester City
Over 2,75 ::: 1,96 ::: Pinnacle ::: 2/3

Fakty są takie, że w tym sezonie City tylko w 7 na 25 meczów zaliczyła under 2,5 bramek, więc z czysto statystycznego punktu widzenia w tym kursie mamy po prostu value.
Mecz na szczycie, poniedziałkowy szlagier, spotkanie o II miejsce w tabeli i pościg za sensacją tego sezonu Leicester. Niebieska część Manchesteru pod wodzą Pellegriniego jest nastawiona od kilku sezonu na ultra ofensywny atak i tak szczerze trzeba przyznać, że w tym sezonie nie ma jakiejś wyróżniającej się postaci w tym klubie, strzelają po prostu wszyscy. Z wiadomych powodów City często traci też bramki w meczu. Tak oto po genialnym początku sezonu gdzie wygrali 5 spotkań bez straty bramki, od tego czasu tylko w dwóch meczach (czyli na 20 spotkań) zanotowali mecz 0:0 z Aston Villą i United.
Atak w Arsenalu działa bez zarzutu, strzelają przynajmniej po 2-3 bramki, jak widać również są nastawieni ofensywnie. Ostatnio mieli dość łatwy terminarz, bo grali z dolną częścią tabeli więc stąd też może te dobre wyniki. Co prawda mają trochę poważnych osłabień, ale za to grają na własnym obiekcie więc szykuje się na papierze teoretycznie genialnie spotkanie. Nie zdziwi mnie wynik w tym meczu 2:2 jak to było w 2014 roku.

Wynik: 2:1

1 komentarz: