Strony


niedziela, 3 stycznia 2016

ATP Brisbane, Doha

Chung H. - Groth S.
Groth S. ::: 2,20 ::: 2/3 

H2H 0:1 z lat 2014 roku podczas Challengera w Gimcheon, mecz był 3 setowy i rozstrzygnął go tie-break do 6. Co by nie mówić o Chungu to zapewne wielki talent, wróżę mu fajną karierę coś podobnego może jak Kei Nishikori. Młokosy jak on (bo ma dopiero 19 lat), Corcic, Zverev oraz inni powoli pukają do ATP i to z całkiem niezłym rezultatem. Ciekawostką na pewno jest fakt, że Chung odbył niedawno służbę wojskową.
Groth jest z Australii więc gra u siebie, rok temu miał świetny sezon, jest o wiele bardziej doświadczony (9 lat starszy) i to może być w tym meczu dla niego solidną przewagą, tak samo jak jego serwis. Występ rok temu w Brisbane dla Sama był bardzo udany, pokonał tutaj Hewitta, Kubota, a z finalistą turnieju Raonicem zagrał zaciętą 3 setówkę. Jeżeli będzie wszystko w porządku ze zdrowiem Sama (bo w Tokio skreczował w drugim secie z Chardym) to moim zdaniem rozstrzygnie to spotkanie spokojnie na swoją korzyść.

Wynik: 7:6(8) 6:4

Chardy J. - Zayid M. S.
Zayid M. S. ::: 51,00 ::: 0,1/3 

Chardy to dobry cwaniaczek, a po drugie stawiając 4 zł na Zayida mamy do wygrania na czysto 200 zł. Równie dobrze może być tak, że Francuz prowadzi 6:0 5:0 40:0 kreczuje i wygrywamy. Cała filozofia typu (krecz), najniższa stawka z możliwych.

Wynik: 6:1 6:1

1 komentarz:

  1. lol co ten groth w pierwszym secie zrobił, prowadził 2:5, a póxniej w tie-breaku 1:4 i przegrał

    OdpowiedzUsuń