Strony


piątek, 8 stycznia 2016

ATP Chennai

Coric B. - Bedene A.
Bedene A. +1,5 seta ::: 1,60 ::: 2/3
Bedene A. ::: 2,54 ::: 1/3


H2H 1:0 z 2015 roku podczas turnieju w Umag czyli Chorwacji skąd młody 19-letni Coric pochodzi. Młody Borna ostatnio trafił na jakąś listę Forbesa bodajże top 30 młodych sportowców "ander trzydzieści" - mniejsza oto. Jeden z większych talentów w tourze, zresztą powoli wyłania nam się nowe pokolenie tenisa które kiedyś będzie prawdopodobnie walczyło o tytuły wielkoszlemowe jak Zverev, Kyrgios, Kokkinakis, Rublev itd. Na razie jest to tylko wróżenie z fusów bo tenisowe dinozaury mają się w najlepsze.
Bedene w Chennai to jednak zawodnik o zupełnie innej formie niż gdziekolwiek indziej. Czemu? Sam nie wiem, ale jak już nie raz wspomniałem zaliczył tutaj ćwierćfinał, półfinał, rok temu finał. Naprawdę nie uważam, żeby dać w tym meczu na niego kurs 2,54 skoro moim zdaniem to mecz 50% na 50% szans. Na pewno powalczy, z rundy na rundę rozkręca się coraz bardziej. Widzę w nim magiczne "walju". Na Bedene w Chennai warto zawsze grać obojętnie z kim by tu nie grał, chyba oprócz Stana Wawrinki - reszta zawodników jest w jego zasięgu.

Wynik: 7:6(5) (5)6:7 6:3

3 komentarze:

  1. szkoda, że bedene nie wszedł full, w 3 secie miał 4 bp na przełamanie po czym się załamał jak niewykorzystal bylo blisko, ale i tak maly plusik a to sie liczy :)

    OdpowiedzUsuń