Strony


środa, 13 stycznia 2016

ATP Sydney

Dolgopolov A. - Dimitrov G.
Dolgopolov A. +3,5 gema ::: 1,75 ::: 1/3

H2H 1:3 z lat 2011-2015 i tak szczerze to nie wiem czy aby to na pewno jest dobry typ - pomimo tego gram to za dość niską stawkę. Zastanawiałem się też czy opcja na seta nie byłaby lepsza, lecz kurs jest zdecydowanie niższy.
Ukrainiec w ostatnich tygodniach gra całkiem przyzwoity tenis, na Hopman Cup ciągnął swój kraj aż do finału. Zresztą co tu dużo o nim można napisać skoro rok temu prawie 2 razy wyrzucił Djokovica z turnieju Masters. Talent ogromny tylko głowa nie ta.
Bułgar również na kortach w Australii radzi sobie całkiem dobrze, ale na pewno nie można powiedzieć, że to jest zawodnik z jakiejś ścisłej solidnej czołówki bo to by było najzwyczajniej w świecie kłamstwo. W Brisbane zagrał bardzo wyrównany mecz z Simonem Gillesem i w drugim secie tie-break do 12 punktów, później z Troickim o mały włos, a przegrałby spotkanie, z Federerem również 3 setowy zacięty przegrany mecz. Z Pablo Cuevasem w Sydney ta linia została pokryta, a wydaje mi się, że Dolgopolov jest na hardzie o jakiś jeden poziom wyżej niż Urugwajczyk. Panowie już raz na Wimbledonie w 2014 roku grali ze sobą aż 5 setów, wątpię by którykolwiek z nich dzisiejszej nocy wygrał to spotkanie bardzo gładko.

Wynik: 6:4 3:6 4:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz