Strony


środa, 6 stycznia 2016

Hopman Cup 2016

Vesely J. - Sock J.
Vesely J. ::: 2,28 ::: 1/3 

H2H 1:1 z lat 2013-2014. Obaj są młodzi i w podobnym wieku, dzieli ich tylko 1 rok. Vesely rok temu świetnie rozpoczął sezon bo wygrał turniej w Auckland, a Sock ogólnie z roku na rok gra coraz lepiej, ale czy to będzie jakiś ścisły top 10? Szczerze mocno w to wątpię.
Amerykanie w Hopman Cup już o nic nie grają, a Czechy nadal cały czas są w grze o awans. Ostatnia runda turnieju fazy grupowej - w stawce jest jeszcze Ukraina i Australia Gold. Sock przegrał bardzo wysoko z Dolgopolovem i przegrał również z Hewittem. Vesley pokonał Lleytona, ale przegrał po dość zaciętym meczu z wyżej wymienionym Ukraińcem. Myślę, że po takim kursie warto spróbować, bo nie wiem czemu to nadal Jack jest faworytem tego meczu skoro gra tutaj po prostu słabo. Nic na niego nie wskazuje tylko fakt, że jest wyżej w rankingu. Bardzo podobni w stylu zawodnicy - obaj mają mocny serwis i na tym bazują swoją grę.

Wynik: 6:4 2:6 (3)6:7

Vesely J. - Sock J.
Hewitt L. - Dolgopolov A.
Vesely J. +1,5 seta & Dolgopolov A. ::: 2,08 ::: 1/3

Ukrainiec świetnie tutaj gra, jak na razie ciągnie tą swoją reprezentację i kto wie czy nie po końcowe zwycięstwo w turnieju. Wygrał dwa mecze i teraz na jego stronie stanie doświadczony Hewitt, ale niestety największym obecnie mankamentem Lleytona jest kiepski, a nawet rzekłbym słaby serwis. Jeżeli Dolgopolov się nie zagotuje w tym meczu to o wynik jestem spokojny, chociaż nie liczę na typowy spacerek jak z wyżej wspomnianym Jackiem Sockiem. Ukrainiec rok temu w sezonie miał wręcz "kosmiczne" mecze z Novakiem Djokovicem, prawie dwa razy wyrzucił go z Mastersa... prawie.

Wynik I: 6:4 2:6 (3)6:7
Wynik II: 6:4 3:6 4:6 

Państwa:

Australia Gold 2,50
USA 3,54

2 komentarze:

 1. Vesely przegrał z Sockiem a masz u góry rozliczonego na zielono w singlu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rzeczywiście masz rację, mały chochlik się wkradł, błąd już poprawiłem.

   O 19:00 spodziewajcie się kolejnego typu z turnieju Hopman Cup.

   Usuń