Strony


niedziela, 10 stycznia 2016

Oferta płatna: Pakiet typów ATP Sydney, Auckland 2016 (ponad 20-30 typów)


Oferta płatna: Pakiet typów ATP Sydney, Auckland 2016 (ponad 20-30 typów)
Zapoznaj się najpierw z Regulaminem i Polityką Prywatności


Jest to drugi płatny pakiet typów w sezonie 2016 - cena to tylko 60 zł*.

Statystyki typów - Mubadala World Tennis Championship

Trafione: 5
Przegrane: 2
Bilans: +7,93
Yield: (7,93/12)*100% = +66,08%

*PROMOCJA - Dopłać 60 zł, a otrzymasz pakiet typów Australian Open 2016! 
Zaoszczędzisz 50% (60zł) !!!

Oferta płatna: Pakiet typów ATP Sydney, Auckland 2016 (ponad 20-30 typów)

Jak należy grać ze mną?

Przykład stawek:
1/3 = 30 zł, €, $ 
2/3 = 40 zł, €, $ 
3/3 = 50 zł, €, $ 
*Ewentualnie swoim systemem.

Zapoznaj się ze szczegółami oferty płatnej.

Jak dokonać płatności?
- Przez Skrill (dawne moneybookers.com) - na e-mail shakal-kasa@o2.pl
- Na konto bankowe - Proszę napisać na wyżej wymieniony e-mail w celu dostarczenia wiadomości z numerem rachunku bankowego 
 
Monitoring typów: 

Monitoring Typów - Cashandra

3 komentarze:

 1. Trzeba będzie skorzystać bo z tego co widzę forma dopisuje :).

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć,
  będziesz w tym roku regularniej rozliczał zakończone płatne pakiety ? Czy jak w poprzednim sezonie, w kratkę, głównie te, które się udały ;;;) Pytam tak z kronikarskiej ciekawości, bo Chenai-Doha już się skończyło a podejmuje decyzje m.in na podstawie tego jak forma typerska się kształtuje. Pozdro

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej!

   Przyznam szczerze, że zajebiście nie chce mi się tego robić i nie lubię. Wszędzie podawać typy, na różnych forach, stronach i jeszcze to później podliczać, a do tego zapisuję sobie też typy na zwykłej kartce papieru. Ja też chce mieć trochę własnego życia, ale postaram się to robić jak będę miał więcej czasu. Może w drugim tygodniu Australian Open gdzie będzie mniej meczów, sam jeszcze nie wiem. Postaram się być rzetelny w miarę możliwości.
   Zresztą dużo ludzi gra swoimi systemami, stawkami, a nawet typy łączą w AKO, więc te statystyki mogą być tylko dla mnie tak naprawdę, albo dla bardzo małej grupy odwiedzających. Syzyfowa praca trochę, ale czego się nie robi dla Was kochani :-). Forma raz jest raz jej nie ma, tak jak u zawodników, ale im więcej trenuje tym są bardziej owocne wyniki przyjacielu.

   Teraz najciekawsze i najważniejsze: Najlepsze wyniki przychodzą po czerwonych seriach, a po dobrych jest zniżka formy - to samo również można zauważyć u wielu innych typerów, więc teraz na logikę to biorąc wychodzi na to, że ja stracę i Wy stracicie jak będziecie zafascynowani tylko zielonymi, vis-a-vis jak będzie delikatnie czerwono to ja stracę na odwiedzinach i Wy bo przegapicie serię dobrych typów. Niestety, ale taka jest prawda. Podobnie jest na giełdzie, jest hossa i bessa.

   "Po burzy zawsze wychodzi słońce", "Żeby móc przeżyć wiosnę trzeba przeżyć zimę" - takie to banalne, ale jakże prawdziwe w innych dziedzinach życia.

   Pozdrawiam również!

   Usuń