ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

poniedziałek, 22 lutego 2016

ATP Dubai

Baghdatis M. - Troicki V.
Baghdatis M. ::: 2,23 ::: 1/3

H2H 4:1 z lat 2010-2014. Przy takim bilansie to aż nie sposób nie zagrać na Cypryjczyka na którego jest kurs ponad 2,00. Rok 2015 był dla niego rokiem straconym, ale on powoli dochodził do swojej formy, zresztą swego czasu powiedział w jednym z wywiadów, że gorsze wyniki wzięły się przez to, że skupił się na rodzinie, bodajże urodziło mu się dziecko itd. Co by o nim nie mówić w 2016 roku wygląda dość dobrze. Na Australian Open miał pecha bo trafił od razu na silnego Tsongę, ale urwał mu seta. W Montpellier powalczył ze zwycięzcą turnieju Gasquetem, a w Rotterdamie przegrał z Klizanem kolejnym zwycięzcą.
Troicki to również mocny zawodnik, ale niekiedy mocno zawodzi. Przeplata gorsze mecze z tymi lepszymi. W pierwszej rundzie po tak niskim kursie na pewno nie postawiłbym na niego pieniędzy przeciwko zawodnikowi z którym już 4 razy przegrał. Drabinka coś łatwa, możliwy nawet ćwierćfinał turnieju.

Wynik: 7:6(2) 6:2

1 komentarz: