ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

piątek, 19 lutego 2016

ATP Rio de Janeiro

Nadal R. - Dolgopolov A.
Dolgopolov A. +1,5 seta ::: 2,16 ::: 1/3
Dolgopolov A. ::: 4,14 ::: 0,5/3
Powyżej 21 gemów ::: 1,84 ::: 1/3


H2H 5:2 z lat 2010-2015. Tylko ciekawostką jest fakt, że dwa ostatnie mecze wygrał właśnie Ukrainiec, a tym trzecim w 2014 roku było ich finałowe spotkanie w Rio. Wygrał co prawda wtedy Hiszpan, ale różnica z aktualną jego formą, a tamtą z przed 2 lat jest olbrzymia. Do tego co tu dużo mogę napisać? Nadal mnie cały czas w tym sezonie nie przekonuje od pierwszego meczu. Został zmasakrowany w finale Doha przez Djokovica, na Australian Open przegrał już w 1 rundzie z Verdasco, w Buenos Aires łamali go tacy mocarze tenisa jak Monaco który nie grał oficjalne dobre ponad pół roku (a już w Rio skreczował mecz z Gimeno-Traverem), czy chociażby Lorenzi, a o przegranym finale z młodym Thiemem to już chyba każdy wie. W Rio w drugim secie łamali się jak zapałki zarówno z Carreno-Bustą jak i Almagro.
Czy to nie przypadkiem właśnie Dolgopolov był dwa razy bardzo blisko od wyrzucenia samego Djokovica z dwóch Mastersów rok wcześniej? Tak to właśnie on. Nieobliczalny Alexandr z wielkimi papierami na dobrą grę - niestety zawodzi go bardzo często głowa która w tenisie jest niezwykle istotna. Tutaj jak na razie w swoim stylu z drobnymi problemami wygrał dwa mecze i na Nadala jestem z pewnością zepnie się skoncentrowany na 100%.

Wynik: Walkower Dolgopolov A.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz