ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

sobota, 20 lutego 2016

ATP Rio de Janeiro

Nadal R. - Cuevas P.
Cuevas P. +1,5 seta ::: 2,21 ::: 1/3

H2H 2:0 z 2015 roku, w Europie podczas turnieju w Hamburgu wygrał Nadal jak i wszystkie pozostałe mecze, ale też Panowie spotkali się dokładnie rok temu na tym samym turnieju i po 3 setach górą był Hiszpan. Wynik to 4:6 7:5 6:0, więc dość dziwnie w 3 secie to musiało wyglądać. Forma Hiszpana od tamtego roku wcale nie zmieniła się jakoś bardzo, nadal Nadal gra słabo, daleki jest od swojej optymalnej formy.
Co prawda zwycięstwo Pablo kompletnie mi się nie widzi w tym meczu, bo ten Pan też nie gra w ostatnim czasie jakiejś wybitnej wirtuozerii, to jednak na seta myślę, że go stać jak najbardziej. Wczoraj poradził sobie w dwóch setach z również leworęcznym groźnym Delbonisem, Hiszpan to co prawda półka wyżej, ale też i na takiego zawodnika zupełnie inna jest mobilizacja. Niezbyt często zdarza się okazja pokonać króla mączki na mączce. Martwi mnie jedynie ten mocno niekorzystny bilans Rafaela z graczami preferującymi styl jednoręczny backhand, a tak często gra właśnie Cuevas. Ten typ na pewno nie jest przysłowiową petardą, ale kursi by zagrać. Bardziej jest to zakład przeciwko Nadalowi niż na Pablo.

Wynik: 7:6(6) (3)6:7 4:6

2 komentarze: