ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

środa, 24 lutego 2016

ATP Sao Paulo

Munoz-De La Nava D. - Monteiro T.
Monteiro T. ::: 2,15 ::: 1/3

H2H 1:0 z 2015 roku, ale już wtedy padły 3 sety, a wynik rozstrzygnął dopiero tie-break więc mecz był bardzo zacięty. Teraz gramy w Brazylii skąd Monteiro pochodzi. Dostał tutaj dziką kartę od organizatorów, tak samo jak w Rio, ale zarówno tu i tam wypadł świetnie. Pokonał Tsongę, Almagro, a ostatnio mocno powalczył ze zwycięzcą całego turnieju Cuevasem który jak wiecie pokonał Nadala. Ten chłopak ma dopiero 21 lat, a widać, że chce jak najmocniej wykorzystać swoją szansę u siebie w kraju.
Hiszpan ma 34 lata, z roku na rok coraz gorzej gra, na pewno stoi za nim doświadczenie, jednak on reprezentuje raczej poziom Challenger niż ATP. Tutaj z Gonzalezem stracił set, wcześniej zanotował 4 porażki z rzędu. Niby na mączce potrafi grać, jednak w mojej opinii po tym co ostatnio pokazał Monteiro gracz z 241 miejsca powinien być faworytem tego meczu.

Wynik: 6:4 3:6 2:6

2 komentarze: