ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

czwartek, 10 marca 2016

ATP Indian Wells Masters 1000

Edmund K. - Pella G.
Pella G. ::: 2,25 ::: 1/3 

Wydaje mi się, że Pella jest w swojej życiowej formie. Niby ten zawodnik gra prawie całe życie na mączce to jednak w tym roku na Australian Open pokonał po 5 setach Darcisa, a później zagrał z groźnym zawsze Lopezem kolejne 5 setów. Finał w Rio i przegrany mecz na styku to podsumowanie jego dobrej formy. 25 lat na karku, za to jego przeciwnik ma 21 lat.
Brytyjczyk który lubi grac na szybkich nawierzchniach, jednak prezentuje raczej poziom Challenger. Wyszedł mu jedynie turniej w Doha na początku sezonu, poza tym to słabo wypadł przynajmniej w mojej opinii. Wyniki z Challengerów mnie nie bardzo interesują i niekiedy wypaczają rzeczywisty obraz formy danego zawodnika. Po takim kursie to aż grzech nie spróbować na kogoś kto cały rok 2016 prezentuje się nieźle. Pella grał w Polsce podczas rozgrywek Pucharu Davisa, nie miał większych problemów z wygraniem swoich meczów.

Wynik: 7:6(3) 4:6 5:7

1 komentarz: