Strony


czwartek, 17 marca 2016

ATP Indian Wells Masters 1000

Cilic M. - Goffin D.
Goffin D. ::: 2,36 ::: 1/3
Powyżej 23 gemów ::: 1,98 ::: 1/3


H2H 0:1 z 2016 roku, grali ze sobą dość niedawno bo z okazji rozgrywek Pucharu Davisa. Po 4 setach wygrał Goffin, ale wtedy grali na mączce. Teraz trochę inna sytuacja bo już nie gramy w Belgii gdzie doping był niesamowity tylko na drugim końcu świata w Indian Wells do tego na hardzie.
Co by nie mówić o Cilicu to w mojej opinii on ma jeszcze cały czas przyklejoną łatkę jako zwycięzca US Open, jednak fakty są takie jakie są czyli on od tego czasu nie wygrał niczego konkretnego. Rzekłbym nawet, że wrócił na ten swój typowo wysoko-średni poziom gry. W tym sezonie nikogo konkretnego jeszcze nie pokonał, jeżeli przeciwko niemu stanął jakiś gracz będący w dobrej formie to Cilica nie było już na turnieju - Bautista-Agut, Kyrgios, Harrison, Thiem, Zverev, Kohlschreiber i właśnie Goffin. To nazwiska osób które pokonały w 2016 roku Chorwata.
Belg co prawda w mojej opinii to mentalna c**** co kolejny raz potwierdziłby chociaż wczoraj w meczu z Wawrinką pod koniec 3 seta, ale pomimo to wygrał mecz. Strata seta w jego wykonaniu to nic dziwnego, dlatego liczę tutaj na 3 setowy mecz. Goffin potrafi grać, ale jedynie czego mu brak to właśnie jaj do wielkich meczów i siły uderzenia. Cilic sezon ratuje jeszcze serwisem.

Wynik: (4)6:7 2:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz