ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

poniedziałek, 14 marca 2016

ATP Indian Wells Masters 1000

Monfils G. - Ramos A.
Ramos A. +4 gemy ::: 1,86 ::: 1/3 
Ramos A. +1,5 seta ::: 1,98 ::: 1/3 

H2H 1:0 z 2011 roku czyli dość dawno, do tego na turnieju z nawierzchnią ziemną, więc nie ma większego sensu patrzeć na ten bilans meczów bezpośrednich. Ten typ miałem połączyć z Kohlschreiberem jednak zmieniłem nieco taktykę rozbijając mecz na dwie opcje. Ramos od początku tego turnieju prezentuje się dość wybornie o czym już nie raz Wam pisałem. Dobry mecz przeciwko Chungowi, a przede wszystkim Kyrgiosowi na pewno robi wrażenie. Zresztą przypomnę kolejny raz, że Albert Ramos to taki niezwykle niepozorny zawodnik który rok temu zaliczył genialny występ na Mastersie w Szanghaju eliminując Federera i walcząc później zaciekle z finalistą turnieju Tsongą. Już rok temu powalczył tutaj nawet z samym Djokovicem który był w kapitalnej formie.
Monfils to jest Pan zagadka, bo talent bez wątpienia posiada olbrzymi. Świetnie przebija, ma dobry serwis, ale jego podejście do niektórych meczów budzi u wielu kibiców dziwne uczucia. To jest typowy facet showman który lubi grać pod publikę. Swego czasu nawet wyciągnął podczas meczu bodajże napój Coca-Colę co jest dość niecodziennym zjawiskiem na kortach tenisowych.

Wynik: 6:1 6:3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz