Strony


wtorek, 8 marca 2016

Challenger Puebla & ATP Indian Wells kwalifikacje

Djere L. - Jaziri M.
Jaziri M. ::: 1,82 ::: 1/3

Ciekawy mecz odnośnie masówki na Djere z jednego prostego powodu. Jaziri grał na Davis Cupie przeciwko Bośni w Europie i to całkiem sporo, teraz po zaledwie dwóch dnia rozegra mecz w Meksyku.
Obu Panów dzieli 12 lat różnicy, Djere ma dopiero 20 lat, ranking grubo +200. Bilans w karierze na mączce 108/47, za to na hardzie tylko 23/14. Jaziri to o wiele bardziej doświadczony zawodnik, wręcz uniwersalny na każdą możliwą nawierzchnię. Szczerze to ten typ nie jest jakąś petardą, ale poza zmęczeniem Tunezyjczyka to nie ma jakoś konkretnego drugiego argumentu za Djere. Kursy z powodu grających prawie się wyrównały.

Wynik: 7:5 5:7 6:2

Barton M. - Harrison R.
Smyczek T. - Mmoh M.
Harrison R. & Smyczek T. ::: 1,70 ::: 1/3

Zwykle to unikam grania takich niskich kursów i kwalifikacji, ale niech ten typ będzie małą rozgrzewką przed pierwszym Mastersem w tym roku.
Harrison od kilku lat w Indian Wells wspina się na wyżyny swoich umiejętności, a jak on ma konkretny cel to gra z pełnym zaangażowaniem. Rok temu świetnie wypadł w Acapuclo, w tym roku ograł tam Cilica i o mały włos odpadł z Marchenko. Chłopak bez wątpienia ma spory talent tylko ta jego dobra forma jest na kilka tygodni w ciągu roku, nic więcej. Barton w podobnym wieku, więc nie wykluczam tutaj zaciętego meczu i nawet 3 setówki, ale zwycięsko ostatecznie powinien wyjść Harrison rok młodszy. Kursy na handicapy gemowe okropnie spadły do granic nieopłacalności w mojej opinii.
Smyczek, mam małe obawy co do tego typu. Jednak w lutym pokazał się z całkiem fajnej strony prezentując dobrą formę. Przeciwko niemu stanie 18 letni zawodnik Mmoh który dostał tutaj dziką kartę, ranking +350.

Wynik I: 3:6 3:6
Wynik II: 7:6(2) 2:6 7:5

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz