Strony


niedziela, 24 kwietnia 2016

ATP Barcelona 2016

Nadal R. - Nishikori K. 

Nishikori K. ::: 3,22 ::: 1/3

Nishikori K. +1,5 seta ::: 1,79 ::: 1/3

Powyżej 21 gemów ::: 1,75 ::: 1/3


H2H 8:1 z lat 2008-2016. Grali ze sobą dość niedawno, bo podczas turnieju w Indian Wells wtedy też grałem w stronę Nishikoriego i nie trafiłem z typem. Teraz również idę w jego stronę z kilku prostych powodów. Już na Mastersie w Stanach Zjednoczonych w 1 secie Japończyk mógł wyjść na podwójne przełamanie, jednak ten moment był moim zdaniem kluczowym momentem meczu. Kei nie wykorzystał swojej okazji i od tego czasu już zaczął przegrywać sromotnie gemy.
Tym razem liczę na bardziej optymistyczny scenariusz przebiegu meczu dla mojego typu, bo kto jak kto, ale Nishikori jest tuż obok Djokovica chyba najtrudniejszym przeciwnikiem dla Hiszpana. Kei uwielbia grać w Barcelonie, wygrał ten turniej już 2 razy (2015, 2014). Teraz przyjdzie zmierzyć mu się z "królem mączki" który powoli dochodzi do głosu, co może tylko cieszyć wszystkich fanów tenisa ziemnego.
Grali ze sobą już w finale, turnieju Masters Madrid 2014 i tam Nishikori zabawił się z Hiszpanem jak z dzieckiem pierwszy set wygrał 6:2, ale doznanie kontuzji podczas tego meczu uniemożliwiło mu dokończenie meczu, ostateczny wynik to 2:6 6:4 3:0 dla Nadala, dzisiaj czas na wielki rewanż.

Wynik: 6:4 7:5

16 komentarzy:

 1. To jest AKo czy trzy razy solo?

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiadomo , że to zakłady Solo , inną kwestią jest, że Shakal idzie va bank ...żeby budżet podreperować, ja w to nie wchodzę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przed meczem byla zmiana..

  OdpowiedzUsuń
 4. Jaki wyszedł Wam bilans za ostatni pakiet ?

  OdpowiedzUsuń
 5. Ujemny, ja straciłęm ponad połowę bankrolla , teraz może być tylko lepiej :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wie ktoś kiedy będą typy na nowy tydzień ? Póki co cisza.....

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie ma typów na nowy tydzień , nie ma podsumowania Bukareszt & Barcelona , znikają komentarze oby ten blog nie zniknoł jak kamfora ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. a takie blogi to czasem powoli nie przeżytek ? nie lepiej założyć bloga na blogabecie lub czymś podobnym ..i samo będzie się podliczać, historia typów elegancko, sprzedawać też można i to w zasięgu globalnym ... na wspomnianym blogabecie jest z 800 płatnych serwisów

  OdpowiedzUsuń
 10. Pozwolę sobie podsumować ostatni pakiet.
  Liczba emailów 27, typów 35 , trafione 12 , skuteczność 33%
  jednostki -13,82 Jakby grać wszystkie typy za 300 zł wychodzi -4146 zł . Kto kogo nabija w butelkę ? Liczy się bilans roczny, nie ma szybkich zysków i przemnożenia kapitału itp itd

  OdpowiedzUsuń
 11. C.o.w było juz kiedyś na blogabet.Byl to niewypał.Cała sytuacja jest opisana na jednym z forów bukmacherskich.

  OdpowiedzUsuń
 12. No i Shakal się zawiesił a z nim kasa za wykupione turnieje.

  OdpowiedzUsuń