ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

czwartek, 21 kwietnia 2016

ATP Bucharest 2016

Tomic B. - Haase R. 

Haase R. ::: 2,13 ::: 2/3 


Tomic startuje tutaj z #1, ale on od czasu Indian Wells nie grał nic, do tego nabawił się tam kontuzji i w drugim secie musiał poddać mecz z Raonicem. Jego forma to wielka niewiadoma, do tego on na nawierzchni ziemnej jak większość Australijczyków nie osiąga dobrych wyników. Jego spotkania z poprzednich sezonów mówią to wyraźnie.
Robin Haase jak już pisałem może i nie jest w najlepszej formie, zaliczył w tym roku już wiele porażek, ale tak jak Wam wcześniej pisałem - te porażki nie były z byle kim. Ostatnio w Monte-Carlo ugrał zaledwie 2 gemy z Dzumhurem, ale Bośniak był w świetnej formie podczas tego turnieju. Holender Robin Haase wygrał tutaj w 2 setach z graczem z kwalifikacji i teraz jego gra powinna wyglądać już tylko lepiej. Kurs całkiem przyjemny i ja w to wchodzę.

Wynik:(4)6:7 7:5 3:6

1 komentarz:

  1. Dobry becik, podratował mi mój budżet.

    OdpowiedzUsuń