ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

piątek, 22 kwietnia 2016

ATP Bucharest 2016

Garcia-Lopez G. - Pella G. 

Pella G. ::: 2,15 ::: 1/3 


H2H 0:1 z 2014 roku podczas turnieju w Buenos Aires, mecz był zacięty bo z jednym tie-breakiem, ale zamknął go szczęśliwie dla siebie Guido Pella. Moim zdaniem Argentyńczyk od początku tego sezonu prezentuje się dość wybornie jak na niego. Pamiętam jeszcze jego dobrą formę z turnieju w Dusseldorfie z przed 3 lat, zanosiło się na to, że Pella będzie kimś konkretnym w ATP jednak spadł do poziomu Challenger. Teraz jego gra przypomina to na co go naprawdę stać. Już sam fakt, że doszedł do finału w Rio i nieźle walczył z Cuevasem mówi o nim wszystko.
GGL za to jest na przeciwnym biegunie jeżeli chodzi o formę, choć w ostatnim czasie coś się poprawiło. Hiszpan zawodził od początku sezonu, teraz gdy przyszedł okres gry na mączce to jakieś tam minimalne zwycięstwa są nad Edmundem Kyle czy Belluccim jednak nie są to jacyś topowi przeciwnicy więc zwycięstwo nad nimi mi wcale nie imponuje.
Typ jest prosty, Pella wydaje się być w lepszej formie niż GGL który notuje regres po udanym roku 2015.

Wynik: 7:6(5) 3:6 7:6(6)

1 komentarz: