Strony


czwartek, 7 kwietnia 2016

ATP Houston

Verdasco F. - Baghdatis M.

Baghdatis M. ::: 2,40 ::: 1/3
Powyżej 22 gemy ::: 1,80 ::: 1/3


H2H 0:2 z lat 2010-2015. Nie wykluczam w tym meczu nawet 3 setów. Verdasco jak już Wam pisałem wygrał swego czasu nawet ten turniej. Ogólnie to jest to uniwersalny zawodnik na każdą nawierzchnię, często miewa problemy mentalne podczas meczu, ale talentu nie można mu odmówić, chociażby z racji, że w tym roku po genialnej 5 setówce pokonał samego Rafaela Nadala podczas Australian Open, wynik robi wrażenie. Jednak jego mobilizacja na teoretycznie gorszych przeciwników jest o wiele mniejsza i często ten Pan "sensacyjnie" przegrywa z niżej notowanymi przeciwnikami.
"Bagieta" w tym roku powrócił do całkiem niezłej formy po beznadziejnym dla niego 2015 roku, ale słabszee wyniki spowodowane były poświęceniem większej uwagi dla swojej rodziny, urodziło mu się dziecko więc w głowie nie była mu poważna gra i treningi. W tym sezonie jak na razie swoje mecze przegrywa z czołówką bądź zawodnikami będącymi w dobrej formie jak np. z Kyrgiosem w Miami czy Klizanem w Rotterdamie. W pierwszej rundzie Houston wygrał 6:0 6:0 ze Schwartzmanem więc forma jest u Marcosa. Martwi mnie jedynie masówka na Cypryjczyka, ale to nie powinno nikogo dziwić.

Wynik: 4:6 3:6

1 komentarz:

  1. odpuść te overki gemowe :D bo typerem na wynik czy seta meczu w atp jesteś jednym z najlepszych :) dużo jest dobrych typerów od itf ale co z tego jak tam kursy potrafią spaśc o 0,5 . jesteś wyjątkiem w ATP, a tam można grać grubo co lubie :)

    OdpowiedzUsuń