ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

niedziela, 10 kwietnia 2016

ATP Monte-Carlo 2016

Bellucci T. - Garcia-Lopez G. 

Garcia-Lopez G. ::: 1,78 ::: 1/3 


H2H 3:2 z lat 2008-2013, wiele ich meczów było bardzo zaciętych. Do tego w rankingu dzieli ich zaledwie jedno miejsce. Pamiętam jak ostatnio grałem na GGL z Pouille i ten młody Francuz go wciągnąłem nosem, a obok typu sobie zaznaczyłem "GGL BEZ FORMY", uważam to za jeden z najgorszych moich typów w tym roku. Pouille później pokonał Davida Ferrera który co roku w Miami gra świetnie, obronił nawet piłkę meczową z Hiszpanem, a później niezwykły mecz... 6:1 6:0 Pouille przegrywa z Simonem Gillesem. Przyznacie chyba sami, że tenis to czasami niekiedy bardzo dziwna dyscyplina.
Wracając już do meczu to na początku chciałem grać na Bellucciego, bo leworęczny, bo coś tam, ale tak naprawdę po dłuższym zastanowieniu ten facet kompletnie nie ma formy w tym roku. Oprócz finału w Quito który o mały włos by wygrał, od tego czasu notuje 4 porażki z rzędu, a do tego w Miami jeszcze musiał skreczować w 3 secie z Kukushkinem. Więc jego forma to jeden wielki znak zapytania.
GGL jak już Wam nie raz pisałem, rok temu miał bodajże najlepszy sezon w karierze, w tym roku wypada niezwykle kiepsko, ale często bywa tak, że zawodnicy raz grają cały sezon świetnie, później przychodzi sezon gorszy. Garcia-Lopez jednak ostatnio pokonał Almagro w Casablance i przegrał po bardzo zaciętym meczu z Veselyem który również odpalił po serii kompromitujących meczach.
Wiele osób typuje na Bellucciego, ale coś czuję, że wiele osób się przejedzie na nim. Overa gemowego w tym meczu nie gram bo kiepsko je czuję, ale wydaje mi się że to powinien też być zacięty mecz. Niewykluczone, że 3 setowy.

Wynik: 5:7 1:6

1 komentarz: