Strony


poniedziałek, 11 kwietnia 2016

ATP Monte-Carlo 2016

Haase R. - Dzumhur D.
Haase R. ::: 2,85 ::: 1/3 

Dzumhur niby ma dopiero 23 lata, w tym sezonie gra całkiem nieźle, tutaj wystartował od kwalifikacji, ma na koncie już dwa zwycięstwa. Wiele wskazuje w tym meczu na niego, ale nadal mi tu czegoś brak. Brak doświadczenia? Być może. Kursy poleciały na niego niezwykle w dół, a to kończy się niezwykle różnie, chociaż do jutra jeszcze wiele się w tej kwestii może zmienić.
Haase czasami potrafi zagrać dobry mecz, ale taki naprawdę dobry gdzie walczy z kimś z czołówki rankingu. Uważam, że w tym sezonie w wielu turniejach miał pecha do losowania i trafiał szybko na kogoś dobrego, dlatego też zaliczył tak wiele porażek, a dokładnie to 8. Myślę, że w tym meczu wcale nie jest bez szans, w następnej rundzie czeka głodny sukcesu finalista z przed roku Berdych.

Wynik: 2:6 0:6

2 komentarze:

  1. To, że kursy lecą w dół na kogoś oznacza tylko tyle I NIC WIĘCEJ, że ludzie na niego stawiają (prawo popytu i podaży). Nadmierne stawianie na kogoś NIE WPŁYWA na wynik meczu (chyba, że ktoś wierzy w jakieś zabobony). Inna sprawa to taka czy przy niskim kursie opłaca się jeszcze stawiać na danego zawodnika.

    OdpowiedzUsuń