ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

piątek, 20 maja 2016

ATP Geneva

Cilic M. - Ferrer D.

Ferrer D. -2 gemy ::: 1,90 ::: 1/3


H2H 2:4 z lat 2009-2015, na mączce 1:2 dla Hiszpana. Fakty są takie, że obaj w tym roku są mocno pod formą, do tego Cilic wydaje mi się, że to zawodnik typu "gwiazdka jednego sezonu" i ten pamiętny wygrany US Open po banicji na tenis od federacji. Od tego czasu tak szczerze to nie mogę sobie przypomnieć jakiegoś spektakularnego wyniku z jego strony. Do tego wszystkiego należy dodać jeszcze, że jest to jego pierwszy turniej od Mastersa w Miami.
Ferrer za to w mojej opinii to zawodnik ze ścisłego topu jeżeli chodzi o grę na mączce. Może i ostatnio gra słabo itd. ale zawsze kojarzył mi się z niezwykłą walecznością, a przed turniejem French Open gdzie raz udało mu się dojść do finału widać, że tutaj buduje swoją formę licząc na najlepszy wynik w szwajcarskiej Genewie. W świetnym stylu ograł kolejny raz swojego rodaka z Hiszpanii GGL. Gdyby to była 1-2 runda turnieju to miałbym wątpliwości co do typu.

Wynik: 7:5 7:5

1 komentarz:

  1. Nie wiem czemu to zagrałeś jak Ferrer w turnieju grał od niechcenia. Już w pierwszym meczu z Istominem powinien polecieć ;)

    OdpowiedzUsuń