Strony


niedziela, 8 maja 2016

ATP Madryt Masters

Djokovic N. - Murray A.

Powyżej 20,5 gemów ::: 1,74 ::: 1/3

Murray A. +1,5 seta ::: 2,09 ::: 0,5/3


H2H 22-9 z lat 2006-2016 czyli dobrych 10 lat pieprzonej gry między sobą, a trzeba dodać, że znają się z tego co wiadomo jeszcze dłużej. W finale spotka się ze sobą dwóch najlepszych tenisistów więc o czym tu można do tego więcej dopowiedzieć? Lider rankingu przeciwko obrońcy tytułu.
Murray widocznie lubi ten Masters w stolicy Hiszpanii skoro rok temu zagrał tutaj genialnie wygrywając cały turniej nie dając najmniejszych szans Nadalowi. W tym roku? Jest bliźniaczo podobnie. Serwis na piekielnie wysokim poziomie, trzymanie piłki w korcie, rozrzucanie od lewej do prawej, świetne skróty. To dało efekt taki, że ani Berdych ani Nadal nawet nie powąchali seta.
Weźmy pod uwagę, że Murray czasami potrafi odpalić i pokonać Djokovica jak chociażby rok temu na Mastersie w Kanadzie. Kto pamięta półfinał French Open z przed roku? Padło między nimi aż 5 setów po genialnej grze z obydwu stron, chociaż tam Murray w 3 secie bronił BP na przełamanie i kto wie jakby się to wszystko dalej potoczyło, ale nie ma do już gdybać.
Grali już tutaj między sobą w półfinale 5 lat temu wynik to 6:1 3:6 7:6(2) na korzyść Serba. Na podobny scenariusz liczę i tym razem. Djokovic to cyborg wiadomo, ale jak pokazał mecz z Veselyem w Monte-Carlo czy Simonem Gillesem ten Pan również może mieć słabszy dzień. Liczę na świetny finał o 18:30!

Wynik: 6:2 3:6 6:3

2 komentarze:

  1. to co grał murray to mistrzostwo swiata, a djokovic? na tego pana nie mam pytan!!!!!1111

    OdpowiedzUsuń
  2. moze mi ktos powieedziec co djokovic wczoraj zrobił ? obstawiłem na ponizej 20,5 gema miałem kupe kasy w kieszeni.. djokovic prowadzil przy swoim serwie 5:4 i 40:0, 4 piłki meczowe, gdzie przy pierwszej Ula Radwańska by skończyła, no i Niki w końcu przełamał... jak żyć ? a tak na poważnie nie mogę tego do teraz zrozumieć ;]

    OdpowiedzUsuń