ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

poniedziałek, 16 maja 2016

ATP Nicea 2016

Fritz T. - Marchenko I.

Marchenko I. ::: 2,70 ::: 1/3


Po pierwsze i najważniejsze gram z powodu dość wysokiego kursu na Ukraińca. Tak wiem, doskonale sobie zdaję sprawę z faktu, że Marchenko na mączce praktycznie wcale nie gra, ale czy to znaczy, że nie umie na tej nawierzchni grać? W Stambule urwał set genialnemu w ostatnim czasie Dzumhurowi, z Delbonisem zagrał jednego seta 7:5, niby nic, ale to zawsze coś.
Z drugiej strony mamy 18-letniego małolata ze Stanów Zjednoczonych Fritza o którym w tym roku usłyszał tenisowy świat. Na turniejach w U.S.A. (czyt. Ju Es Ej) to jeszcze jakoś wyglądało, ale na mączce? Hmm... Zarówno w Madrycie jak i w Rzymie przegrał po 3 setówce z 37-letnim Stepankiem. Nie wiem czy nie lepszą opcją byłby over gemowy, bo ja tu widzę zacięty mecz, to jednak liczę na "niespodziankę" a na turniejach przed turniejami wielkiego szlema o takie coś nie trudno, przynajmniej w mojej opinii.

Wynik: 7:6(4) 6:4

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz