ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

wtorek, 10 maja 2016

ATP Rzym Masters

Berdych T. - Ramos A. 

Ramos A. +1,5 seta ::: 2,16 ::: 1/3 


H2H 1:0 z 2012 roku podczas Australian Open, grali na hardzie padły 4 sety. Z Panem Ramosem to jest taki problem, że on jest niezwykle nieobliczalny. Równie dobrze ten mecz może wygrać gładko 2:0, a równie dobrze przegrać w takim samym stosunku. Przypomnę wszystkim może Szanghaj w ubiegłym roku i pokonanie samego Federera - oczy mi wyszły ze zdziwienia.
Jednak dzisiaj gramy na mączce czyli jego ulubionej nawierzchni, Hiszpan w ostatnim czasie notuje nawet niezłe wyniki, przegrywa jedynie z bardzo dobrymi zawodnikami na mączce (Delbonis, Cuevas), bądź zawodnikami z topu jak Bautista-Agut czy Tsonga. Do tego dodajmy, że Ramos już miał fajne przetarcie w pierwszej rundzie z Querreyem i nie dał mu najmniejszych szans.
Berdych wiadomo, jeden z najbardziej solidnych i równie grających zawodników w tourze który kręci się od wielu sezonów w okolicy top 5-10, ale w ostatnim czasie wydawać by się mogło, że nie jest to najlepszy tenis w jego wykonaniu. Na pewno po 1,20 przeciwko Ramosowi bym go nie grał.

Wynik: 6:3 6:4

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz