ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

środa, 11 maja 2016

ATP Rzym Masters

Sousa J. - Thiem D.

Powyżej 20 gemów ::: 1,72 ::: 1/3


H2H 1:3 z lat 2014-2015. Jedno ich spotkanie było tak zwane "lajtowe" i padło w nim tylko 17 gemów, był to akurat finał w Umag rok temu. Dobrze pamiętam ten mecz, bo wtedy Thiem był na serwisie nie do ruszenia. Już nie pamiętam czy to było w pierwszym czy drugim secie, ale wtedy Sousa bodajże wygrał tylko 2 punkty przy serwisie młodego Austriaka. Pozostałe mecze były dość zacięte, w każdym padła rozgrywka tie-breakowa.
Teraz sytuacja jest taka jak już wcześniej pisałem czyli Thiem co mecz traci seta odkąd zaczęło się tournee gry na mączce, a dokładnie to od Mastersa w Monte-Carlo. Thiem na 9 ostatnich meczów tylko w meczu z Santiago Giraldo nie stracił. 22-latek pomimo, że wygrał w tym roku już 2 turnieje w tym jedną 500 to jednak czasami go jeszcze ponosi młodzieńcza fantazja, a przede wszystkim w ostatnim czasie.
Joao Sousa to taki niepozorny zawodnik który potrafi odpalić w najmniej oczekiwanym momencie, już sam fakt, że urwał ostatnio seta Nadalowi mówi o nim wszystko. W Madrycie doszedł do ćwierćfinału, a wynik jaki brałbym w tym spotkaniu w ciemno to jednak kolejny raz 2:1 na korzyść Thiema.

Wynik: 3:6 2:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz