ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

sobota, 14 maja 2016

ATP Rzym Masters

Pouille L. - Murray A.

Poniżej 19,5 gemów ::: 1,85 ::: 1/3


Ten typ to jest coś nowego w mojej grze, a mianowicie under gemowy. Jak wyjdzie ten debiut? Okaże się po meczu, ale wracając do analizy spotkania to co tu dużo pisać. Pouille 22-letni farciarz tego turnieju. Do turnieju trafił jako lucky loser po odpadnięciu w kwalifikacjach z Kukushkinem. Później po 3 setach ograł szalonego Gulbisa i wygrał z Ferrerem stanem 6:4 6:1 co budzi na pewno podziw, choć Hiszpan w tym roku gra baaardzo kiepsko jak na niego. Monaco oddał mecz walkowerem w ćwierćfinale i takim oto sposobem znalazł się w półfinale turnieju rangi Masters 1000.
Murray - tego Pana chyba nie trzeba przedstawiać, rankingowa #2, a jedyne z kim przegrywa to ścisły top czyli Djokovic czy Nadal. Na tym turnieju jak na razie pokrył w każdym z meczów linię gemową, 19 z Kukushkinem, 16 z Chardym, 19 z Goffinem. Przypomnę jeszcze finał w Bukareszcie Pouille i tam padło 6:3 6:2 dla Verdasco, czyli wydawać by się mogło, że młodego Francuza zjadła trochę presja, na to samo liczę i tym razem.

Wynik: 2:6 1:6

1 komentarz:

  1. pałki wciągnięty jak koks przez popka :D

    OdpowiedzUsuń